Meble ogrodowe na małe patioSpójrzmy prawdzie w oczy, nie każda przestrzeń może pomieścić patio o królewskich rozmiarach. Ale to nie znaczy, że nie możesz cieszyć się wspaniałymi widokami na zewnątrz, zwłaszcza jeśli masz małe patio. Nie pozwól, aby małe patio Cię przygnębiło, sprawdź te wspaniałe pomysły na meble zewnętrzne dla małych patio. Te sprytne i proste sposoby na dodanie miejsc do siedzenia na patio pozwolą Ci przenieść atmosferę z zewnątrz do środka. Od bocznych ławek z poduszkami do odpoczynku po wielofunkcyjne stoły do przygotowywania posiłków i rozrywki - te przekształcenia wnętrza w przestrzeń zewnętrzną będą pasować do przestrzeni, którą dysponujesz, a nie odwrotnie.

Miejsce do siedzenia na patio

Jeśli na tarasie jest mało miejsca, dlaczego nie wykorzystać go w pełni? Przestrzeń pod pergolą możesz wykorzystać na stolik i krzesła do spożywania posiłków al fresco lub dodać kilka wiszących lampionów albo kuchnię na świeżym powietrzu, aby nadać przestrzeni zupełnie nowy klimat. Przestrzeń ta może również pełnić funkcję miejsca do siedzenia na świeżym powietrzu, w tym stolika kawowego i kilku wygodnych krzeseł. Jeśli brakuje Ci miejsca w kuchni, wykorzystaj je na patio.

Lekkie meble na małe tarasy

Jeśli Twój taras jest w cieniu przez większość dnia, Twoje meble będą narażone na działanie czynników atmosferycznych. Zamiast wybierać ciężkie, nieporęczne meble, które będą rdzewieć i gnić, postaw na lekkie i "odporne na warunki atmosferyczne". Lekkie meble są idealne do użytku na zewnątrz, ponieważ nie zużywają się tak bardzo, jak meble nieporęczne i ciężkie. Ponadto lekkie meble mogą być używane na wiele sposobów przez cały rok, od basenu po ogród. Do lekkich mebli ogrodowych należą leżaki, zestawy wypoczynkowe i stoły jadalne. Lekkie meble należy utrzymywać w dobrym stanie, stosując odpowiedni zestaw do pielęgnacji.

Ławki z poduszkami do siedzenia w ogrodzie

Jeśli Twoje patio jest małe lub po prostu nie chcesz go używać do siedzenia, ale nadal chcesz przebywać na zewnątrz, dobrym pomysłem jest wykorzystanie go do siedzenia. Można stworzyć przyjemne miejsce do siedzenia, ustawiając kilka krzeseł ogrodowych z poduszkami. Pozwoli to cieszyć się ogrodem, nawet jeśli jest on niewielki, przebywając na zewnątrz. Jeśli chcesz stworzyć miłą atmosferę podczas siedzenia w ogrodzie, możesz także dodać do niego oświetlenie zewnętrzne.

Nowoczesne meble na taras

Nowoczesne meble to jeden z najlepszych pomysłów na meble na patio dla małej przestrzeni. Będą one nie tylko świetnie wyglądać, ale również będą funkcjonalne. Jeśli masz małe patio, nowoczesne meble na patio zapewnią, że będziesz mógł je wykorzystać nie tylko do siedzenia. Nowoczesne meble na patio mogą być używane do gotowania, w tym do pieców na świeżym powietrzu, płyt kuchennych i stołków. Inne elementy, które można wykorzystać jako część nowoczesnych mebli tarasowych, to zestawy bistro, stoły barowe i narożne paleniska.

 

O autorce strony